Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Deomontaż tunelu środkowego

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Deomontaż tunelu środkowego

    Zamieszczone przez andrzej111
    hahaha, jakby się nam powodziło to kupowalibyśmy audi/bmw/mercedesa a nie skody
    Finowie, to baaardzo biedny naród
    Finský trh v roce 2011: Octavia v čele před Golfem a Avensisem | auto.cz

  • #2
    Deomontaż tunelu środkowego

    Mam problem z montażem oryginalnego podłokietnika, gdzie muszę zdemontować tzw. tunel środkowy. W górnej części (od strony hamulca ręcznego) prosto się wypina, natomiast w dolnej części (tylna popielniczka między przednimi fotelami) nie chce odskoczyć, tak jakby coś ją przytrzymywało. Czy tam jest jakoś przykręcone?! Ale jak dostać się do tych wkrętów jeśli są.

    Komentarz


    • #3
      Link
      Link

      "Szukajcie a znajdziecie" - 20 sekund szukania na forum....

      Komentarz


      • #4
        Tyle, że ja mam Octavię I Tour i tam tunel wygląda inaczej. Na końcu mam popielniczkę i uchwyt na napoje. Jak wyciągnę popielniczkę to jest jeszcze jakiś wkład, który nie bardzo chce się dać podważyć, a zakładam, że tam będą śruby...

        Komentarz


        • #5
          Poniżej masz rozrysowany ten tunel. Górna część obrazka pokazuje tunel dla wersji Classic a dolna dla wersji Ambiente i Elegance.
          Załączone pliki

          Komentarz


          • #6
            Najpierw odkręć podłokietnik z łapy (zdejmij lewy bok podłokietnika i wykręć śrubkę imbusem), potem wyjmij popielniczkę (do góry; za pierwszym razem może ciężej iść) i tam wykręć dwie śrubki krzyżakiem. Jak dobrze pamiętam, to podnieś tunel do góry (od strony popielniczki) i potem lekko do przodu i zdejmiesz tunel. Wykręcasz łapę (trzy śrubki - nie pamiętam jakie) i składasz wszystko w odwrotnej kolejności :wink:

            Komentarz


            • #7
              bcyrny,

              Forum - Octavia Club Polska
              "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

              Komentarz


              • #8
                Biszczu, czytanie tez nie gryzie... Temat tyczy się OI, a Ty mu linka do OII dajesz...
                Zresztą podobnie obrus...

                Dopiero się zarejestrował to trzeba bu dowalić "szukanie nie gryzie", "było"..

                A jak widać starym wygą się nawet przeczytać tematu nie chce. :roll:

                Pozdrawiam i troche więcej pokory bo sami walicie gafy jakbyście pierwszy raz na forum byli :|

                BTW,
                Ja Sobie osobiście nie przypominam by na naszym forum znajdował się jakiś przejrzysty poradnik jak rozebrać wnętrze OI.

                bcyrny, zajrzyj tutaj:
                Link
                Pozdrawiam
                Adam

                Komentarz


                • #9
                  b707,
                  "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja swojej wtopy nie komentuję...

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X